Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie - Profi Credit
Masz jakieś opinie na temat firmy Profi Credit (kliknij aby zobaczyć stronę pożyczkodawcy) ?

Jeśli tak opisz je tutaj, przydadzą się innym.
Potrzebujesz pożyczki ? Sprawdź: Szybka pożyczka bez zbędnych formalności
Odpowiedz
Opinie o profi credit są bardzo podzielone, jest dużo negatywnych ze względu na dość agresywne metody windykacji.Ale z drugiej strony nie ma co się dziwić bo jak komuś pożyczyli pieniądze to chcą je odzyskać, to nie instytucja charytatywna.
Odpowiedz
Też widziałem dużo negatywnych opinii pisanych przez pożyczkobiorców którzy nie spłacali terminowo i Profi Credit przekazało do windykacji.Nie rozumiem takich frustracji, biorąc pożyczkę wiemy ile i kiedy mamy oddać, firma nie rozdaje prezentów.
Odpowiedz
Czasem bywa tak, że ludzie są przekazani do windykacji niesłusznie. Jeśli już się dostanie nakaz sądowy zapłaty z sądu to nie zawsze trzeba to spłacić tylko można wystosować sprzeciw nakazu a w tym pomogą prawnicy. Byłam w takiej sytuacji i mi pomogli prawnicy z [Reklama]. Profesjonalna robota, polecam wszystkim Smile
Odpowiedz
Wierzymy że Ci pomogli.Natomiast nie wierzymy że ten link pojawił się bezinteresownie, tym bardziej że takie same piszesz na wielu innych forach.
Tym razem link usunięty, następnym razem będzie usunięte całe Twoje konto.Jak chcesz robić szeptankę pomyśl trochę jak to robić i nie będzie problemów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości