Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta na okaziciela
Gdzieś można jeszcze takową dostać? czy też obecnie każdy bank wymaga podpisania umowy?
Odpowiedz
potrzebujesz kartę pre-paid?

Blog finansowy: https://finansowewariacje.wordpress.com/

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w procesie kredytowym.
Zapraszam na forum oraz na priva.

Odpowiedz
Z tego co wiem obecnie żaden polski bank takich kart nie oferuje.Są różne zagraniczne firmy (nie koniecznie banki) które reklamują takie karty ale jak tam z bezpieczeństwem wpłaconych pieniędzy?, może być różnie.
Acha, dla jasności, karty pre-paid oferują polskie banki, ale nie na okaziciela, bez podpisania umowy.
Odpowiedz
to możesz podać jakieś przykłady takich zagranicznych firm, które oferują takie karty na polskim rynku?

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w procesie kredytowym.

Odpowiedz
Nie chcę tu reklamować tych firm, ale też nie precyzyjnie się wyraziłam.Firmy te TEORETYCZNIE wymagają weryfikacji miejsca zamieszkania.Czyli kurier dostarcza taką kartę tylko pod adres podany w zamówieniu.Nie będę pisała tu jak łatwo to obejść.
Przy zamawianiu karty podajemy tylko imię, nazwisko i adres dostarczenia, żadnych danych typu pesel czy nr dowodu, tak więc nawet jak podamy dane prawdziwe to np. komornik nie ma szans dotarcia do kasy która jest na tej karcie, a autorowi tematu chyba o to chodziło aby jakoś ukryć kasę, a jednocześnie korzystać z plastiku.
Inna sprawa że takie ukrywanie kasy przed wierzycielami podlega pod kodeks karny.
Odpowiedz
Też widziałem gdzieś podobne oferty.Są także strony ,,udające,, prawdziwe gdzie przy zamawianiu karty trzeba od razu ją zasilić.Nie radziłbym bo ani kasy, ani karty.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
Jest jedna firma która wydaje karty na okaziciela (nie dawno ją odkryłem) współpracuje ze znanym bankiem który działa w Polsce, ale na karcie jest info że właścicielem karty jest oddział zagraniczny banku.
Na karcie nie ma nawet imienia i nazwiska.Chcę to dokładnie sprawdzić (właśnie ją zamówiłem) jak będę wiedział więcej podzielę się informacjami.

Odpowiedz
zdecydowanie się pochwal jak już ją dostaniesz

Odpowiedz
Trochę w nią nie wierzę ponieważ Polska ustawa zabrania wydawania takich kart.Tu niby jest zagraniczny bank jest właścicielem karty.Jak otrzymam dam znać co i jak.

Odpowiedz
I coś wiadomo? Mi akurat nie potrzebna ale jestem ciekaw.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości