Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie - PozyczkaGO.pl
Pozyczkago.pl to nowatorskie rozwiązania w zakresie analizowania wniosków i podejmowania decyzji o przyznanie krótkoterminowej pożyczki. Finalizacja całego procesu odbywa się za pośrednictwem internetu przy pomocy zautomatyzowanej procedury.

Profil Klienta:
  • ukończone 24 lata
  • stały adres zamieszkania na terenie Polski
Warunki pożyczki:
  • wiadomość o decyzji drogą mailową
  • pożyczka od 1000 do 5000 zł
  • okres spłaty od 6 do 36 miesięcy
Jak firma informuje na swojej stronie:
Przykładowym powodem odmowy udzielenia pożyczki może być np. negatywny wpis w rejestrze danych (BIK, ERIF, BIG Infomonitor)
Należy więc uważać iż firma sprawdza te bazy.

Pozyczkago.pl to podmiot od niedawna istniejący na rynku, opinie mile widziane.

Więcej informacji na stronie:  Pozyczkago.pl (KLIKNIJ aby zobaczyć)
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
tak się tylko zastanawiam: w jaki sposób ta firma weryfikuje gdzie klient mieszka? oświadczenie czy trzeba np. jakieś rachunki pokazać?

skoro sprawdza bazy to propozycja dla tych co nie mają "zawalonych" baz, ale np. uzyskują nieudokumentowane dochody?

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Adres widzi po przelewie weryfikacyjnym. Z tego co wiem klient oświadcza że ma jakiś dochód z dowolnego źródła ale firma tego nie weryfikuje na podstawie dokumentów.

Odpowiedz
adres w przelewie weryfikacyjnym może być przecież bardzo inny od rzeczywistego

czyli np. mieszkam w UK, ale mam konto w polskim banku i zrobię z niego przelew, będzie ok?

generalnie to takie gdybanie, bo można mieszkać w PL wziąć pożyczkę i następnego dnia wyjechać ;-)

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Odpowiedz
Zgadza się że adres może być inny, ale wiele firm na tym bazuje.Głównie ich obchodzi adres zameldowania który jest w dowodzie osobistym, a przy zakładaniu konta bank sprawdza dowód osobisty.
Teoretycznie bo znam przypadki że ktoś zakładał konto z dostarczeniem umowy przez kuriera.Niby kurier powinien wydać dokumenty na podstawie dowodu osobistego, a widziałem jak wydał na podstawie paszportu, a w paszporcie nie ma adresu.

Odpowiedz
ale w nowych dowodach osobistych adresu zameldowania nie ma, poza tym jest grupa klientów, która takiego adresu nie posiada

i ci już nie mają szansy? nawet banki takie sytuacje akceptują

tak naprawdę adres zameldowania to relikt minionego systemu, bo trzeba było mieszkać tam gdzie się było zameldowanym, a teraz możesz mieć kilka nieruchomości...i tylko w jednej się zameldujesz (jak ktoś ma taką potrzebę)

Odpowiedz
Nie jestem pewien, ale chyba bazują na danych które pojawiają się na przelewie weryfikacyjnym.

Właśnie, jak to jest w przypadku zakładania konta w banku gdy w dowodzie nie ma adresu ?
Z tego co wiem bank musi coś wpisać, oświadczenie o zamieszkaniu?

Odpowiedz
tak, miejsce zamieszkania należy oświadczyć...zamieszkania NIE zameldowania

nawet ZUS czy US o zameldowanie nie pyta, liczy się to gdzie faktycznie mieszkasz + ew. adres do korespondencji, jeżeli ktoś chce podać inny

Odpowiedz
Chyba większość firm podchodzi do tego iż liczy się adres zamieszkania.Ostatnio otwierałem konto w innym banku za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego i banku nie interesuje co w dowodzie osobistym jest wpisane, a co będzie na przelewie weryfikacyjnym z banku gdzie mam dotychczasowe konto.
A tam też mam co innego niż w dowodzie osobistym.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości