Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pożyczki dla zadłużonych
wie ktos moze jak otrzymac szybką pozyczke dla zadluzonych
Odpowiedz
Zapytałeś trochę w stylu: Kupuję samochód, jest koloru zielonego, wie ktoś może czy bezwypadkowy?
Musisz podać więcej danych, jaka pożyczka (chwilówka czy ratalna), jakie zadłużenia, w jakich bazach umieszczone, jaka kwota pożyczki.
Bez podstawowych informacji to można sobie wróżyć jedynie.
Potrzebujesz pożyczki ? Sprawdź: Szybka pożyczka bez zbędnych formalności
Odpowiedz
Złożyć wniosek do firmy która udziela pożyczek przymykając oko na zadłużenia i liczyć że się uda.
Odpowiedz
Pytanie w stylu: Jak zjeść ciastko i nadal je mieć?
Nikt nic nie odpowie bo nie wie jakie to zadłużenia, jakie dochody, jaka pożyczka potrzebna i wiele innych pytań aby ocenić co i jak.
Odpowiedz
Witam serdecznie,
Jeśli chodzi o szybką pożyczkę śmiało mogę polecić doradcę finansowego, dzięki któremu otrzymałam wsparcie w wysokości 15 000 tyś na bardzo korzystnych warunkach, moim zadaniem na najlepszych na rynku! Gotówkę otrzymałem na konto w jedyne dwa dni robocze. Polecam.

Nina.005 dział reklamowisko jest w innym miejscu.Jeszcze jedna próba reklamy w miejscu które na to nie jest przeznaczone i Twoje konto poleci do kosza.Na razie tylko usunąłem reklamę z Twojego posta.
Odpowiedz
Ja się dziwię że tu i tak nie ma reklam pseudo doradców jak na każdym forum.Widocznie moderacja dobrze działa.
Odpowiedz
bardzo dobrze działa, to forum właśnie tym się różni, że admin od razu kasuje takie reklamy i banuje userów, którzy nie mają nic merytorycznego do napisania

Blog finansowy: www.finansowewariacje.blox.pl

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości