Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto oszczędnościowe - jakie przy moich warunkach?
Witajcie Smile
W przyszłym miesiącu chce założyć konto oszczędnościowe, albo jakieś gdzie najmniej opłat pobierają za prowadzenie, przelewy itd.
Miesięcznie będę tam wpłacał albo i wypłacał około 400zł, później jak uzbieram 4 tysiące zakładam firmę ale co do konta firmowego to jeszcze nie teraz.
Muszę mieć dostęp do konta internetowego, żeby robić tam przelewy.
Najbliżej siebie mam oddziały PKO, BGŻ, Bank spółdzielczy.
Moje pytanie - Co polecacie?
Odpowiedz
generalnie nie ma opłat za prowadzenie kont oszczędnościowych, o jakie przelewy pytasz? jeden w miesiącu darmowy i to nie wystarczy?

i na pewno ma to być oszczędnościowe czy ror?

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Mi się wydaje że autor tematu pomylił konto oszczędnościowe z kontem rozliczeniowym.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
dlatego też wolałem dopytać czego tak naprawdę szuka

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Odpowiedz
Witam
Szukam najkorzystniejszego konta oszczędnościowego, przejrzałam kilka ofert banków ale albo za niski limit maksymalnych środków, albo bardzo niskie oprocentowanie.
Na konto chciałabym wpłacić powyżej 200 tyś złotych i co miesiąc dopłacać jakąś kwotę.Ktoś coś?
A może coś innego zamiast konta oszczędnościowego ale tak aby nie zamrażać na długo pieniędzy, maks miesiąc.
Dziękuję za podpowiedzi.
Odpowiedz
w IB masz lokaty na 3%, sprawdź ich ofertę

Odpowiedz
Chodzi o Idea Bank? Szkoda że są ograniczenia kwotowe ale to norma w każdym banku.

Odpowiedz
napisałem lokata (depozyt bankowy), limit to 1Mzł...chyba wystarczy?

Odpowiedz
A jak 1 mln to pewnie że atrakcyjna oferta.Na szybko przeglądałem ich ofertę i chyba nie zauważyłem tego.

Odpowiedz
Moim zdaniem to odsetki nawet za 1mln są bardzo małe bo: 1 mln x 3% podzielić przez 12 miesięcy = 2500 zł odsetek.Czy to tak dużo?, można by się zastanawiać bo zdobyć ten milion na założenie lokaty to nie prosta sprawa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości