Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego bank obniżył zdolność ?
Witajcie
Mam nietypowe pytanie, ale najpierw opiszę sytuację:
- Jakiś czas temu dostałam ofertę pożyczki na klik w swoim banku, limit był coś ok 54 tyś złotych.
- W tym czasie jak dostałam tą ofertę posiadałam już kilka zobowiązań, karta kredytowa/pożyczka/kredyt hipoteczny/limit w koncie (limit w koncie raz wykorzystany chyba na 3 tyś, i spłacony po maks 2 tygodniach).
- Czasu trochę minęło więc w/w zobowiązania są o wiele niższe, nie było żadnych opóźnień w spłatach bo wszystko jest pobierane automatycznie z konta, a zawsze środki są dostępne w terminie.
- Od momentu kiedy dostałam tą ofertę na 54 tyś moje wpływy na konto wzrosły o jakieś 80% (są to wpływy głównie z jakichś wynagrodzeń).
I teraz do sedna sprawy, ostatnio oferta na klik mi się zmniejszyła na 14 tyś złotych.

Nie potrzebuję żadnej pożyczki, po prostu tak z ciekawości pytam dlaczego oferta się zmniejszyła skoro dochody są większe plus mniejsze zobowiązania?
Chyba powinnam być idealnym klientem dla banku jeśli nawet 1 dnia nie spóźniłam się z zobowiązaniami, a mój dochód jeszcze wzrósł?
Odpowiedz
Jesteś zbyt wiarygodna dla banku.Ktoś kto ma duże wpływy i potrzebuje pożyczki jest podejrzany.
Odpowiedz
Do użytkownika @Ciekawy, bardzo Cię proszę nie pisz głupot.
Forum jest dość dobrze pilnowane i moderowane pomimo że może moderatorów nie widać i każde wypowiedzi bez sensu będą punktowane, a jak ktoś zbierze określoną ilość punktów = ban dożywotni.
Forum ma służyć dla wszystkich, ale jak ktoś głupoty pisze, aby tylko pisać to nie koniecznie jest tu jego miejsce.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
Piszesz że masz większe dochody,a co z wydatkami? Może także się zwiększyły i to jest powodem.
Odpowiedz
Tak wydatki też się zwiększyły.Dzięki za podpowiedź, nie pomyślałam o tym.
Odpowiedz
+ bank może inaczej liczyć zdolność kredytową (np. zmienił się algorytm), preferowani są inni klienci...powodów może być wiele

Blog finansowy: https://finansowewariacje.wordpress.com/

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w procesie kredytowym.
Zapraszam na forum oraz na priva.

Odpowiedz
system to nie wszystko jest jeszcze analityk który decyduje
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości