Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka na prawdę bez baz.
Czy istnieje jakaś firma która na prawdę udziela pożyczek bez sprawdzania BIK i innych baz? Miałem potknięcia i w BIK na pewno jeszcze jestem pomimo że spłacone wszystko.
Oczywiście nie pytam o firmy które obiecują cuda na kiju a potem się okazuje że najpierw trzeba wpłacić przedpłatę.
Odpowiedz
oczywiście, ale jakie możesz zaproponować zabezpieczenie takiej pożyczki?

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Są firmy które udzielają takich pożyczek ale jak napisał Ekspert_kredytowy muszą mieć jakieś zabezpieczenie gwarantujące spłatę tej pożyczki.Nikt nie rozdaje pieniędzy nie będąc pewnym że w jakiś sposób ma szansę je odzyskać.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
Chyba tylko pod zastaw np. nieruchomości lub samochodu.
Odpowiedz
Znam firmy które udzielają nie tylko pod zastaw, ale wymagania do spełnienia są dość duże.Każda firma udzielając pożyczki chce mieć choć częściowo jakąś pewność że będzie miała z czego odzyskać pieniądze.
Dla przykładu rozmawiałem ostatnio z przedstawicielem pewnej firmy udzielającej pożyczek i wcale nie rzadką praktyką jest że po udzieleniu pożyczki pożyczkobiorca traci pracę oficjalnie, ale na czarno nadal pracuje.Teoretycznie nawet komornik ma związane ręce w takiej sytuacji.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
Takie sytuacje jw. wcale nie są takie rzadkie. Jak ktoś nie ma już nic do stracenia to decyduje się nawet na taką opcję.

Dlatego TEN typ klienta (długi, wpisy w bazach itp...) pożyczka TYLKO pod zabezpieczenie. O dochód nikt nie będzie pytał, można go nawet wcale nie mieć.

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Odpowiedz
(10-01-2017, 20:19 PM)Ekspert_kredytowy napisał(a): Takie sytuacje jw. wcale nie są takie rzadkie. Jak ktoś nie ma już nic do stracenia to decyduje się nawet na taką opcję.

Dlatego TEN typ klienta (długi, wpisy w bazach itp...) pożyczka TYLKO pod zabezpieczenie. O dochód nikt nie będzie pytał, można go nawet wcale nie mieć.
Tak ale przecież są te skoki które przy niektórych wpisach w bazach i ta dają kasę , kwestia jedna jakie to wpisy ,jakie tytuły,odzyskany,windykacja,sprzedany itd co dokładnie tam jest wpisane . A jak kolega pisze miał potknięcia czyli co opóźnienia :0-30 dni ,30-90 dni , 90-120 dni  , czy pobrał sobie raport bik szczegółowy za te 40 zł z strony ... Więcej info jest potrzebne ....
Odpowiedz
Są firmy w których nie trzeba zabezpieczenia w postaci np. nieruchomości ale trzeba się wykazać min. odpowiednio wysokim dochodem.
Odpowiedz
jakiś przykład?

ok, dajmy na to: jestem "zawalony" we wszystkich bazach, nie mam majątku, ale mogę wykazać bardzo wysoki oficjalny dochód, pożyczą mi?

dzisiaj dochód mam, ale jutro firma mi podziękuje i co się stanie z zobowiązaniem do spłaty? brak majątku, brak (oficjalnego) dochodu, baza zniszczone...w jaki sposób inwestor odzyska zainwestowany kapitał?

Odpowiedz
Znam przykład takiej firmy jednak nie ma co się spodziewać tam wysokich kwot bo maks to 2000 złotych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości