Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka firma pozabankowa?
(09-19-2017, 14:17 PM)Adam napisał(a): W jakiej firmie szukać pożyczki ratalnej przy niskim dochodzie? Dochód udokumentowany, ale niestety praca na 1/2 etatu więc nie jest zbyt wysoki.

Polecam netpozyczka24.pl sprawdzić pod indywidualne parametry oferty jaka nas interesuję.
Pożyczki firmy pozabankowe netpozyczka24.pl kompleksowa baza wiedzy o pożyczaniu i ofert przez internet na uproszczonych warunkach.
Odpowiedz
No to może przypasowałaby firma https://www.moneyman.pl/ ? Szczególnie opłaca się od nich pożyczyć pierwszy raz kwotę do 1500zł. Wtedy taka pożyczka jest darmowa. Również i ja korzystałem. I jest możliwość spłacania po 60 dniach.

Smile)))))
Odpowiedz
Pożyczki pozabankowe udzielane są w tej chwili przez ponad setkę różnych firm pożyczkowych. niektóre mają ugruntowaną pozycję na rynku, inne dopiero zaczynają się rozwijać, są też różne firmy-krzaki, które powstają tylko po to, aby naciągać osoby w trudnej sytuacji finansowej.
Jak wybrać dobrą firmę pozabankową? Do najważniejszych kryteriów należy oprocentowanie rzeczywiste pożyczki, co oczywiste - im mniejsze ono będzie tym lepiej. Najlepiej poszukiwać takich firm, które oferują pierwszą pożyczkę za darmo, ale trzeba pamiętać, ze będzie to tylko okazja na jeden raz, bowiem kolejne pożyczki będą już obciążone odsetkami. Ważne jest także aby korzystać z usług znanych firm o ustabilizowanej pozycji na rynku. Warto w tym kontekście sprawdzać opinie o pożyczkach, oczywiście pamiętając o tym, że pewien odsetek opinii negatywnych zawsze będzie widoczny, bo tak to już jest, że chętniejsi jesteśmy do narzekania na złą jakość usług, aniżeli do wychwalania firm, które dostarczają dobrej jakości produkty.
Odpowiedz
Hej, fajną opcją dla tych, którzy szukają pożyczki jest serwis https://moneycafe.pl/
W jednym miejscu znajdują się oferty najbardziej znanych firm, a serwis dzieli się z Tobą wynagrodzeniem od Reklamodawcy za dostarczenie klienta, czyli dostajesz premie za skorzystanie z którejś z ofert.
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to pierwszą firmą pożyczkową w której pożyczyłem pieniądze był Provident. Były to lata temu, gdy internet raczkował a rynku firm pozabankowych było tyle firm że można było policzyć na placach jednej ręki. Czasy się zmieniły i dzisiaj mamy nie dość że znacznie większy wybór, to i znacznie niższe koszty dzięki większej konkurencji. Takie firmy jak Wonga czy Monedo mają obecnie koszty porównywalne do pożyczek bankowych.
Odpowiedz
Wszystko zależy od strategi pożyczania pieniędzy. Jeżeli chodzi o drobną kwotę to nawet lepiej, niż w banku (bo pierwsza pożyczka może być za darmo). Badania wskazują, że większość klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem impulsów zakupowych. Ostatnio gdzieś przeczytałem, że ograniczenie handlu w niedzielę zmniejszyło wpływ wniosków o chwilówki aż o 14%.
Fajnie, że rynek się cywilizuje - chociaż obawiam się, że jeżeli wejdą w życie nowe przepisy ustawy antylichwiarskiej (zmniejszenie maksymalnych rocznych kosztów chwilówki z około 50% do około 40%) to rentowność tych firm będzie znikoma. Ale może to i dobrze, że dzikie lata 90 nie wrócą.
Taka ciekawostka - wiecie, że 4 pracowników firmy Provident zostało zamordowanych w związku z wykonywaniem swoich "obowiązków". Jest o tym artykuł w newsweeku "chwilówki które zabijają". Do odszukania w sieci Smile
To nie sztuka, aby się zapożyczać. Sztuka to wiedzieć jak spłacić chwilówki.
Odpowiedz
O tym słyszałam wiele dobrego https://sprintcash.pl/. Są bardzo elastyczni i umieją się dostosować. Na stronie mają bardzo dużo ofert dopasowanych do poszczególnych klientów. Możesz sprawdzić bo pracownicy bardzo mili i cierpliwi. Umieją doradzić.  Big Grin
Odpowiedz
(03-27-2019, 10:50 AM)aragz napisał(a): Jeśli o mnie chodzi to pierwszą firmą pożyczkową w której pożyczyłem pieniądze był Provident. Były to lata temu, gdy internet raczkował a rynku firm pozabankowych było tyle firm że można było policzyć na placach jednej ręki. Czasy się zmieniły i dzisiaj mamy nie dość że znacznie większy wybór, to i znacznie niższe koszty dzięki większej konkurencji. Takie firmy jak Wonga czy Monedo mają obecnie koszty porównywalne do pożyczek bankowych.

Provident to firma ze sporym stażem. Pamietam czasy, pierwszym skojarzeniem słowa "chwilówka" była właśnie ta firma. Teraz konkurencja rzeczywiście lepsza, ale praktycznie wszystkie mają podobne opłaty. Pomijając opinie o współpracy z Providentem oferta "5x0" jest całkiem kusząca. Ciężko znaleźć darmową pożyczkę ratalną, a taką oferuje Provident (2000zł na 5 miesięcy). U konkurencji znalazłem jedynie chwilówki do 60-65 dni za zero. 

Ciężko doradzić konkretną firmę, która była by uniwersalnym rozwiązaniem dla wszystkich. Każda ma coś ciekawego do zaoferowania, wszystko zależy od potrzeby.
Odpowiedz
Jeszcze jakiś czas temu bym polecił Zaplo bo miał wysoką przyznawalność teraz to jedna wielka niewiadoma jest jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości