Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z BIK
Witam
Mam problem z BIK. Otóż ostatnio chciałam ok 30 tyś pożyczki (bankowej, pozabankowe mnie nie interesują), u znajomego doradcy złożyłam wniosek i odmowa.Po pobraniu raportu BIK okazało się że w jednym z banków mam zaległość z tytułu opłat za konto i kartę do konta.
Stało się tak dlatego że byłam jakiś czas za granicą i po prostu zapomniałam o koncie bo z niego nie korzystałam, a opłaty były naliczane.
Wiem, moja wina, ale pytanie czy da się to jakoś naprostować?, ta zaległość już wpłacona ale z tego co wiem BIK i tak takie informacje przechowuje dość długo.
Tylko proszę nie pisać tu propozycji różnych firm które czyszczą BIK. Skorzystałam z usług jednej z nich i po wpłacie za usługę dostała papierek do wypełnienia z wycofaniem zgód na dane osobowe co nawet ja wiem że nic to nie da.Wystarczyło poszperać 5 minut w internecie aby się dowiedzieć że coś takiego nie działa w moim przypadku.
Odpowiedz
jak duża to była zaległość? jakie opóźnienie?

najlepiej gdybyś przesłała raport z BIK, zobaczyłbym co da się z tym zrobić...

w którym banku to była zaległość? czasem wystarczy pójść i pogadać, chociaż są banki, które bite 5 lat będą negatywne wpisy przechowywać

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Ja byłem w banku, w którym spłaciłem kredyt rok temu i Pani stwierdziła, że nie ma takiej możliwości żeby usunąc wpis. Nic nawet nie wspomniała o tym pismie... Co mam zrobić? Wpis koliduje mi z wzięciem nowego kredytu.
Odpowiedz
który to bank?

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości