Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka bez regularnych dochodów
Witam
Czy ktoś poleci jakąś pożyczkę bankową (pozabankowe mnie nie interesują), kwota pożyczki ok. 10 tyś złotych.
Dochód posiadam z tytułu umów zlecenia/o dzieło, co miesiąc coś wpływa na konto, ale kwoty bardzo różne, od 300 zł do 6000 zł i tu właśnie jest problem.
Nie mam nikogo na utrzymaniu, mieszkam z rodzicami bo to też pewnie ważne.
Odpowiedz
Hmm kwestia ile jest tych umów zlecenie/o dzieło ??? jak długo już są plus taki że wpływają na konto
Odpowiedz
od kiedy masz ten dochód?
jaki był PIT za 2016 r.?
podaj średnią dochodu za ostatnie 6 m-cy
na jaki okres zawarta obecna umowa?
czy miałeś już jakieś kredyty bankowe?

to, że mieszkasz z rodzicami i oni za wszystko płacą nie ma znaczenia, bank i taki przyjmie koszty utrzymania

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Powinieneś podać średni dochód bo to że jest od 300 do 6000 zł nic nie mówi.Mogłeś mieć przez 11 miesięcy tylko po 300 zł, a tylko jednego miesiąca 6000 złotych.
Odpowiedz
I jak na większości for autor pytania się nie odzywa.Mam wrażenie że liczą na to iż ktoś im poda cudowny sposób na otrzymanie gotówki.Najlepiej taki aby jeszcze jej nie oddawać.
Odpowiedz
Na większości for są takie pytania i potem autor się nie odzywa bo szuka gotówki bez żadnych zabezpieczeń.Niestety nie ma takich.
Odpowiedz
Czesc. Ni wiem dogladnie gdzie, ale interesuje mi ten temat z porzyckami, co panstwo na to (link)
Od Admina:
1. należy się nauczyć pisać po polsku
2. ban dożywotni za spam
Odpowiedz
(09-24-2017, 17:11 PM)Ciekawy napisał(a): Witam
Czy ktoś poleci jakąś pożyczkę bankową (pozabankowe mnie nie interesują), kwota pożyczki ok. 10 tyś złotych.
Dochód posiadam z tytułu umów zlecenia/o dzieło, co miesiąc coś wpływa na konto, ale kwoty bardzo różne, od 300 zł do 6000 zł i tu właśnie jest problem.
Nie mam nikogo na utrzymaniu, mieszkam z rodzicami bo to też pewnie ważne.

No to w takim razie na pewno coś dostanieszSmile dużo jest firm które udzielają takich pozyczke ja już parę razy korzystałem z takich usług i najrozsądniejsza wydaje mi sie porównywarka (ciach,link) tam na pewno znajdziesz coś dla siebie po zatym znajdziesz tam wiele artykułów na temat pożyczek w co inwestować co może komornik a czego nie iyp
Odpowiedz
Jeśli jednak zainteresuje pana pożyczki pozabankowe, mogę polecić firmę https://sprintmoney.pl/
Tam znajdzie pan listę z dużą ilością firm kredytowych i wybierze odpowiednią
Odpowiedz
Pożyczkę na dowód można dostać w banku Raiffeisen. Jest nieoprocentowana i rozłozona na 24 raty. Bank pobiera prowizję wysokości 2,99% od pożyczonej kwoty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości