Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kameleon
Czy ktoś coś słyszał? Jakaś mało znana ale rzetelna czy firma krzak?
Odpowiedz
W kontakcie jest tylko telefon komórkowy i mail.Nigdzie nie mogę znaleźć danych firmy, a brak takich danych jest co najmniej zastanawiający.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
Dziwne jest to że firma udzielająca pożyczek nie podaje swoich pełnych danych.
Odpowiedz
więc taki przypadek można sobie od razu odpuścić

pewnie poproszą o przedpłatę i po jej skasowaniu przestaną się odzywać lub dadzą negatywną decyzję

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem każda firma która podchodzi rzetelnie do klienta (nawet jak ma duże koszty) podaje swoje dane.Ja osobiście nigdy bym nie zaryzykował podania swoich danych firmie która w kontakcie podaje tylko nr telefonu i mail.Przecież tak na prawdę nie wiemy z kim mamy do czynienia w takiej sytuacji.
Odpowiedz
Z tego co się orientuję jeśli firma przetwarza dane osobowe klienta powinna mieć zgłoszenie bazy danych do GIODO... Wiec krzak z pajęczynami jak nic Wink
Darmowe konta pocztowe: protonmail.com
Odpowiedz
Napisałem @ do firmy z prośbą o wyjaśnienie dlaczego na ich stronie nie ma informacji jak Regon,NIP, nr wpisu w KRS (bo od jakiegoś czasu takie firmy muszą być sp z o.o. lub akcyjną, nie mogą działać jako jednoosobowa działalność gospodarcza).
Jak na razie brak odpowiedzi, jak otrzymam (o ile otrzymam) dam znać.

Odpowiedz
Na dzień dzisiejszy zero odpowiedzi na mojego maila. Zastanawiające bo każda szanująca się firma już by odpowiedziała.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości