Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie konto? - darmowe.
Obecnie mam konto w mbanku i do niedawna wszystkie wypłaty w bankomatach euronetu z których często korzystam były za darmo.Potem mabank wprowadził opłatę jeśli wypłata to mniej niż 100 złotych.A w październiku wprowadzają stałe opłaty, ileś tam procent ale nie mniej niż 2 złote.
W jakim banku szukać lepszej oferty?

Odpowiedz
Niestety ale coraz więcej banków wprowadza opłaty.Kiedyś kusili kontami za całe 0 zero złotych, a teraz pojawia się coraz więcej opłat.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
Również proponuję mBank..... Alior ostatnio przesadził z opłatami...
Odpowiedz
Ale to właśnie teraz mBank przesadza.Jak pisałem wcześniej często korzystam z wypłat w bankomatach euronet, kiedyś było gratis, potem opłata za wypłatę poniżej 100 zł, a w październiku wprowadzają opłatę za każdą wypłatę z bankomatu euronet.
Sieć bankomatów Euronet jest tak duża że nie wiem czy to dobry krok w stosunku do klienta.

Odpowiedz
Bank to nie organizacja charytatywna. Jeżeli ta opłata jest dla Ciebie problemem to zmień bank, wybór jest przecież duży...

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Witam,

Jaki bank polecacie na chwilę obecną? Chcę się wynieść z WBK i myślę nad mBankiem albo PKO BP. Jest jeszcze coś wartego uwagi?
Odpowiedz
Z których usług bankowych chcesz korzystać? Na jakich parametrach zależy Ci najbardziej?

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Odpowiedz
Nie można Ci nic poradzić nie wiedząc czego oczekujesz, podaj więcej informacji.

Odpowiedz
to było pytanie na zasadzie: chcę kupić auto, może być zielone...

Odpowiedz
He he, dobre porównanie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości