Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki bank - kredyt konsolidacyjny?
Mam obecnie 2 pożyczki plus karta kredytowa którą chciałabym spłacić i zrezygnować plus oczywiście do tego dołączyć te dwie pożyczki.W jakie banki celować aby dostać najlepszą ofertę?
Odpowiedz
Jaką kwotę chcesz skonsolidować?

Jaki masz dochód, od kiedy i z jakiego tytułu?
Jak sytuacja rodzinna?
Czy masz czyste bazy i dobry BIK?

Blog finansowy: Finansowe wariacje

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Karta kredytowa z limitem 10 tysięcy = do spłaty ok 5 tyś
Dwie pożyczki = do spłaty ok 12 tyś
Dochód z tytułu umowy o pracę, teraz niestety najniższa krajowa.
Sytuacja rodzinna: Panna z dzieckiem (partner mieszka ze mną itd. ale to raczej nie jest brane pod uwagę, dodatkowo pracuje ale na czarno)
Wszelkie bazy czyste i raczej dobry BIK bo wszystko jest regulowane terminowo, albo nawet przed terminem, w każdym razie nie było ani dnia opóźnienia w spłatach.
Odpowiedz
czyli potrzebujesz ok. 17.000 zł?
te pożyczki to bankowe czy coś innego?

ok. 1500 zł na dwie osoby?
od kiedy i ew. do kiedy masz obecną umowę?

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Odpowiedz
Tak ok 17 tyś złotych jest do spłaty.Pożyczki są bankowe plus jak pisałam jedna karta kredytowa.Udokumentowane mam ok 1650 zł na rękę, na dwie osoby bo dziecko.
Umowę o pracę mam na czas nieokreślony od 13 miesięcy.W momencie zawierania umów pożyczkowych miałam inną umowę, a w trakcie byłam na macierzyńskim, potem przez ok 3 miesiące bez pracy i teraz mam tą umowę o której piszę.
Odpowiedz
W których bankach masz KK i te gotówki?
500+ otrzymujesz?

Jest rozwiązanie, ale niestety nie mogę napisać o nim na forum ;-/

Odpowiedz
A co to zapytanie p 500+ przecież to i tak nie wlicza się do zdolności kredytowej.
Odpowiedz
Przy gotówkach banki (nie wszystkie) biorą to pod uwagę. Przy hipo nie ma znaczenia.

Odpowiedz
Nawet nie wiedziałem że 500+ jest brane pod uwagę.Teoretycznie to nie pieniądze rodziców, a dziecka.
Odpowiedz
(09-21-2017, 21:42 PM)Ekspert_kredytowy napisał(a): W których bankach masz KK i te gotówki?
500+ otrzymujesz?

Jest rozwiązanie, ale niestety nie mogę napisać o nim na forum ;-/

Karta kredytowa w mbanku, pożyczki w Alior i Getin.
Na obecną chwilę trochę się zmieniło bo wczoraj wpłaciłam 3 tyś złotych tytułem spłaty karty kredytowej.Dotychczas spłacałam kwotę minimalną i nie za bardzo było widać aby coś ubywało.
500 + nie otrzymuję bo na pierwsze dziecko przekraczam kryteria dochodowe.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości