Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwie nowe pożyczki
#1
Pod adresem: http://pozyczki.novacash.eu zamieściliśmy 2 nowe pożyczki firm: FinAi oraz Lendup.
Zapraszamy do wyrażania opinii na ich temat.
Odpowiedz
#2
takie pożyczki bardzo łatwo wziąć a ze spłatą w krótkim terminie bywa różnie. W banku Raiffeisen jest pożyczką długoterminowa (2 lata spłaty) do tego nieoprocentowana. Nie jest całkowicie darmowa bo bank życzy sobie prowizję - 2,99% od kwoty pożyczki.
Odpowiedz
#3
Sam ostatnio korzystałem z takiej pożyczki
Odpowiedz
#4
całkiem kuszące Smile
Prowadzę bloga  o kredytach i finansach. 
Odpowiedz
#5
Jest może wymagany gwarant pożyczki w przypadku zaciągnięcia zadłużenia? Ciekawi mnie właśnie jak rozwiązane są te kredyty. Teraz pojawia się coraz więcej możliwości(szczególnie grupa rapida wiedzie tu prym) jeżeli chodzi o pożyczki z poręczycielem. Wtedy nasza historia rzeczywiście nie ma żadnego znaczenia, wystarczy że gwarant pożyczki będzie miał nienaganna historię i żadnego negatywnego wpisu w BIK.
Odpowiedz
#6
(02-06-2019, 11:04 AM)rider napisał(a): takie pożyczki bardzo łatwo wziąć a ze spłatą w krótkim terminie bywa różnie. W banku Raiffeisen jest pożyczką długoterminowa (2 lata spłaty) do tego nieoprocentowana. Nie jest całkowicie darmowa bo bank życzy sobie prowizję - 2,99% od kwoty pożyczki.

Oferta bardziej opłacalna, jednak z zasady banki są bardzie wymagające co do spełnienia warunków. Z tego co się orientuję to maksymalna kwota w Raiffeisen dla nieprocentowanej pożyczki wynosi 4000zł, warunki naprawdę dobre, w nagłych potrzebach o niedużych kwota rzeczywiście oferta prezentuje się znacznie lepiej niż w firmach pozabankowych.
Odpowiedz
#7
Porównywarka jak każda ale na szczęście jest dosyć aktualna, pewnie z niej skorzystam przed wzięciem pożyczki na wakacyjny wyjazd.
Odpowiedz
#8
Jeżeli chodzi o porównywarki kredytów i pożyczek to polecam zerknąć tutaj: (reklama) Wszystko działa bardzo sprawnie i co wazne na stronie porównują oferty bardzo wielu firm i banków, więc rozeznanie będzie szerokie. Zobaczcie sobie.
Odpowiedz
#9
Sama mozesz sobie porównać poszczególne oferty takich firm chwilówkowych. Konkretnie na tej stronie:

https://gotowka.org.pl/
Jest tutaj ranking takich pożyczek przez internet. Sama jestem zdania,że powinno się ich unikać i jeśli już brać to w jakichś ekstremalnych sytuacjach. Ewentualnie zastanowić się nad skorzystaniem z pierwszej darmowej pożyczki online. Wiele firm daje taką mozliwość.

A pozyczka w sieci opłaca się zazwyczaj o wiele bardziej niż pożyczka w firmie stacjonarnej z ręki do ręki. Tak jest o wiele drożej.
Odpowiedz
#10
Warto odnotować, że FinAi we wrześniu 2019 roku zrezygnowała z pośrednictwa kredytowego. Skupia się teraz na rozwiązaniach B2C.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości