Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa pożyczka - Cardina
Jak czytam większość wypowiedzi po różnych forach to mam wrażenie że niektórzy oczekują iż składają wniosek i za 15 min mają kasę. Zapominają przy tym powiedzieć że mają 1000 różnych zadłużeń nie spłacanych.
I po tych wypowiedziach na temat tej cardina wygląda dokładnie to samo, nowa firma = złożę wniosek pomimo że mam 1000 zadłużeń w różnych innych = pretensje że nie dostałem pożyczki.
Odpowiedz
Hehe niektórzy myślą że jako nowa firma Cardina to już da im milion złotych pomimo że nie spłacają starych długów. Nie ma tak łatwo.
Odpowiedz
Jak pisałem wcześniej, najlepiej jak ktoś jest zainteresowany ofertą firmy cardina niech złoży wniosek i wtedy opisze swoje doświadczenia.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
Testowo złożony wniosek do Cardina, odmowa bez podania przyczyny.
Odpowiedz
Możesz napisać coś więcej na temat złożonego wniosku o kartę Cardina? Jaki klient, miał zadłużenia czy nie, jaki BIK, czy ma dochód itp. Wtedy będzie można wyciągnąć jakieś wnioski na temat Cardina.

Odpowiedz
Nie znam dokładnie BIK klienta ale na pewno nie jest za ciekawy. Może to było powodem odmowy.
Odpowiedz
Nie wiem czy ta Cardina sprawdza BIK ale jeśli tak to nieciekawa historia może być powodem odmowy. Coraz więcej firm pozabankowych sprawdza BIK i o ile są delikatne poślizgi to jak wisi dług od x lat nikt rozsądny nie udzieli następnej pożyczki.
Patrzyłem tak na szybko na stronie tej Cardnia i coś tam jest o sprawdzaniu baz.
Odpowiedz
Coraz częściej widać po forach wypowiedzi typu: nie dostałem !, nie dają !, nie udzielają każdemu. Ale jak zapytać dokładniej to okazuje się że osoba wnioskująca o pożyczkę ma tyle innych zadłużeń że prywatnie 1 zł bym nie pożyczyła.
Ludzie nie oczekujcie że jak nowa Cardina to da każdemu pożyczkę ! Jak każda firma pozabankowa też w jakiś sposób bada zdolność spłaty, jeśli nie widzi = nie da pożyczki.
Odpowiedz
Każda firma ma swoje kryteria przyznawalności, ta Cardina też. Jednemu da, a innemu nie.

Odpowiedz
Na stronie firmy jest wyraźnie napisane, że wysokość przyznanego limitu kredytowego ustalana jest indywidualnie w oparciu o zdolność kredytową. Zatem jeżeli analiza kredytowa wykaże brak zdolności do spłaty pożyczki, wtedy nie ma przeproś - odmowa. Z drugiej strony warto zauważyć, że jeżeli ktoś uzyska mały limit kredytowy, ale wykaże się jego sumienną spłatą, wtedy może liczyć na podwyższenie kwoty takiego limitu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości