Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa pożyczka - Cardina
#1
Pożyczka w formie karty kredytowej firmy Cardina:

  • Szybkość decyzji - automatyczne rozwiązania i kontakt z Klientem w trakcie weryfikacji ograniczony do minimum
  • FastCash, czyli możliwość otrzymania pieniędzy przez Klienta jeszcze zanim zostanie do niego dostarczona fizycznie karta kredytowa
  • Limit przyznawany jest na okres 12 miesięcy - w przypadku terminowej spłaty minimalnej kwoty do spłaty limit automatycznie zostanie odnowiony na kolejny okres.

Adres strony internetowej pożyczkodawcy: KLIKNIJ
Odpowiedz
#2
Co to za wynalazek ta pożyczka Cardina? I jakie bazy sprawdzają?

Odpowiedz
#3
Pożyczka Cardina to takie połączenie pożyczki pozabankowej z kartą kredytową. Nowa firma na rynku. Co do tego jakie bazy sprawdzają dość ciężko znaleźć konkretne informacje na ich stronie. Może jakiś przedstawiciel Cardina trafi na wątek i wyjaśni.
Odpowiedz
#4
To w końcu ta cardina do karta kredytowa czy pożyczka? bo już nie rozumiem.
Odpowiedz
#5
Teoretycznie to karta kredytowa. Ale karta kredytowa Cardina wydawana jest przez firmę pozabankową które nie musi kierować się przy weryfikacji zdolności takimi zasadami jak bank.
Odpowiedz
#6
A jak z przyznawalnością tej karty cardina? jakie wymagania? Przydałoby się trochę więcej informacji bo tak to tylko wiadomo że jakaś nowa oferta cardina ale jak, po co, na co to już nie wiadomo.
Odpowiedz
#7
Jak z przyznawalnością trudno powiedzieć bo nowa firma ta Cardina. Jak ktoś chce sprawdzić to najprościej złożyć wniosek na ich stronie (KLIKNIJ aby przejść na stronę cardina)
Odpowiedz
#8
Z tego co widzę to 5 grudnia KNF zezwala firmie Cardina na prowadzenie działalności w charakterze krajowej instytucji płatniczej.Czyli bardzo niedawno.
Odpowiedz
#9
Ta pożyczka Cardina to pewnie ściema jak wiele innych. Składasz wniosek, a i tak dostajesz odmowę.
Odpowiedz
#10
@Pandzia czy Ty oczekujesz że każdemu dadzą kasę? To komercyjna firma, a nie instytucja charytatywna więc aby udzielić komuś pożyczki kierują się swoimi kryteriami które pozwalają ocenić czy klient odda pożyczkę. Jak ocenią że klient może nie mieć szans na oddanie pożyczki = nie udzielają. Jak każda firma czy bank.
Sądzę że jak wyjdziesz na spacer to też każdemu nie dajesz kasy kto by o to poprosił?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości