Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa pożyczka - Cardina
#11
Jak czytam większość wypowiedzi po różnych forach to mam wrażenie że niektórzy oczekują iż składają wniosek i za 15 min mają kasę. Zapominają przy tym powiedzieć że mają 1000 różnych zadłużeń nie spłacanych.
I po tych wypowiedziach na temat tej cardina wygląda dokładnie to samo, nowa firma = złożę wniosek pomimo że mam 1000 zadłużeń w różnych innych = pretensje że nie dostałem pożyczki.
Odpowiedz
#12
Hehe niektórzy myślą że jako nowa firma Cardina to już da im milion złotych pomimo że nie spłacają starych długów. Nie ma tak łatwo.
Odpowiedz
#13
Jak pisałem wcześniej, najlepiej jak ktoś jest zainteresowany ofertą firmy cardina niech złoży wniosek i wtedy opisze swoje doświadczenia.
Odpowiedz
#14
Testowo złożony wniosek do Cardina, odmowa bez podania przyczyny.
Odpowiedz
#15
Możesz napisać coś więcej na temat złożonego wniosku o kartę Cardina? Jaki klient, miał zadłużenia czy nie, jaki BIK, czy ma dochód itp. Wtedy będzie można wyciągnąć jakieś wnioski na temat Cardina.
Odpowiedz
#16
Nie znam dokładnie BIK klienta ale na pewno nie jest za ciekawy. Może to było powodem odmowy.
Odpowiedz
#17
Nie wiem czy ta Cardina sprawdza BIK ale jeśli tak to nieciekawa historia może być powodem odmowy. Coraz więcej firm pozabankowych sprawdza BIK i o ile są delikatne poślizgi to jak wisi dług od x lat nikt rozsądny nie udzieli następnej pożyczki.
Patrzyłem tak na szybko na stronie tej Cardnia i coś tam jest o sprawdzaniu baz.
Odpowiedz
#18
Coraz częściej widać po forach wypowiedzi typu: nie dostałem !, nie dają !, nie udzielają każdemu. Ale jak zapytać dokładniej to okazuje się że osoba wnioskująca o pożyczkę ma tyle innych zadłużeń że prywatnie 1 zł bym nie pożyczyła.
Ludzie nie oczekujcie że jak nowa Cardina to da każdemu pożyczkę ! Jak każda firma pozabankowa też w jakiś sposób bada zdolność spłaty, jeśli nie widzi = nie da pożyczki.
Odpowiedz
#19
Każda firma ma swoje kryteria przyznawalności, ta Cardina też. Jednemu da, a innemu nie.
Odpowiedz
#20
Na stronie firmy jest wyraźnie napisane, że wysokość przyznanego limitu kredytowego ustalana jest indywidualnie w oparciu o zdolność kredytową. Zatem jeżeli analiza kredytowa wykaże brak zdolności do spłaty pożyczki, wtedy nie ma przeproś - odmowa. Z drugiej strony warto zauważyć, że jeżeli ktoś uzyska mały limit kredytowy, ale wykaże się jego sumienną spłatą, wtedy może liczyć na podwyższenie kwoty takiego limitu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości