Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka przy niskim dochodzie
Ja mam 1,5 tys. zł dochodu i umowę zlecenie na 10 miesiecy. Do tej pory mialem kredyt ale spłacilem go rok temu. Niestety spóxniłem się z dwoma ratami i mam wpis w BIK i banki nie chcą udzielić mi kredytu. Proszę o polecenie jakiejś pozyczki i ile maksymalnie mogłbym dostać. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Tu jest kilka problemów:
- 1,5 dochodu na umowę zlecenie i na 10 miesięcy
- Masz wpis w BIK z tytułu nieterminowych płatności
Ogólnie to Jesteś niewiarygodnym klientem, niestety.
Potrzebujesz pożyczki ? Szybka pożyczka
Poradnik o czyszczeniu BIK www.poradnik-bik.pl
Ponad 30 pożyczek KLIKNIJ TU

Odpowiedz
Zawsze można wziąć pożyczkę na dowód w banku Raiffeisen. Jest nieoprocentowana a prowizja banku tylko 2.99% od pożyczonej kwoty. Pewnie trzeba być klientem banku ale jaki problem założyć konto?
Odpowiedz
ale zdolność kredytową i tak trzeba mieć...do tego czyste bazy itp... to oferta dla bdb klientów

Blog finansowy: https://finansowewariacje.wordpress.com/

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w procesie kredytowym.
Zapraszam na forum oraz na priva.

Odpowiedz
Ja wziąłem pożyczkę na https://wnet-pozyczka.pl/ a też nie mam wysokich dochodów, bo zarabiam najniższą. U nich od ręki dostałam 2 tysiące złotych i wszystko załatwiłam bez zbędnych formularzy, wystarczył sam dowód. Pożyczki pozabankowe, to dla mnie najlepszy sposób na szybką gotówkę.
Odpowiedz
Dużo kredytów gotówkowych z opisem warunków masz na stronie (miejsce na reklamę jest w innym dziale) . Fajna poręczna wygodna porównywarka, można w kilka minut sobie sprawdzić jaka jest mniej więcej oferta całego rynku.
Odpowiedz
(09-19-2017, 14:11 PM)Adam napisał(a): Witajcie
Czy ktoś zna jakąś firmę która jest skłonna udzielić pożyczki przy niskim dochodzie?
Mój obecny udokumentowany dochód to ok 1200 zł na rękę.

To zależy jaka by miała być kwota twojej pożyczki myśle że z tym wynagrodzeniem spokojnie dostałbyś kilka stówek pożyczki chociażby z tej listy chwilówek CHWILÓWKI 2019
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości