Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka przy niskim dochodzie
Mbank jest znany z tego że przyznaje te oferty jak chce i kiedy chce.Czasem są nawet niby na ,,klik,, a dzwoni konsultant i mówi jakie dokumenty są potrzebne bo niestety ale ta oferta na klik nie przejdzie pomimo że jest widoczna.
Odpowiedz
bo to nie jest żadna oferta w rozumieniu kc tylko swego rodzaju sposób reklamy

analogicznie jak ulotka na wycieraczce "damy ci pożyczkę"...dopiero dzwonisz i się dowiadujesz na jakich zasadach

Blog finansowy: www.finansowewariacje.blox.pl

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Zainteresowanych zapraszam na forum oraz na priva.
Odpowiedz
Też mam konto w Mbanku i czasem jest tak że mam ofertę na klik gdzie po kilku minutach jest kasa na koncie, a czasem wygląda jak oferta na klik i po złożeniu wniosku dzwoni konsultant i dopiero się dowiadujemy co trzeba aby dostać pożyczkę.
Odpowiedz
Ja mam konto w banku Raiffeisen i wypatrzyłem ostatnio darmową pożyczkę. No nie całkiem bo trzeba zapłacić prowizję bankową ale jest nieoprocentowana. Przy 4 tys pożyczki 120 zł prowizji to dużo czy mało? Spłacać można przez 2 lata
Odpowiedz
Jeśli rzeczywiście całkowity koszt pożyczki to 120 zł to pewnie że mało.
Potrzebujesz pożyczki ? Sprawdź: Szybka pożyczka bez zbędnych formalności
Odpowiedz
Za darmo nie jest, ale to samo można zrobić na KK z Millennium (oferta stała od kilku lat). Całkowity koszt kredytu to 1% prowizji, nie ma żadnych odsetek...RRSO to 1,88%.

kredyty hipoteczne i gotówkowe. Profesjonalna i bezpłatna pomoc w przeprowadzeniu procesu kredytowego.
Odpowiedz
Jak RRSO to 1,88% to można jeszcze zarobić na tym parę groszy wpłacając środki z karty na dobrą lokatę.
Odpowiedz
szału nie będzie, bo od lokaty jeszcze muszę zapłacić podatek...

nawet jeżeli lokata będzie na 2,5% (netto 2,31%) to mamy "zysk" 0,43% czyli 4,3 zł od każdego 1000 zł rocznie

Odpowiedz
Nie no zgadza się że szału nie będzie.Chodziło mi bardziej o to że jakiś plus jest.
Odpowiedz
Można brać nawet jak się nie potrzebuje. Na zasadzie jak ktoś chce sobie historię kredytową budować...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości