Forum wnet-pozyczka.pl
Dwie nowe pożyczki - Wersja do druku

+- Forum wnet-pozyczka.pl (https://forum.wnet-pozyczka.pl)
+-- Dział: Instytucje udzielające pożyczek (https://forum.wnet-pozyczka.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Firmy pozabankowe (https://forum.wnet-pozyczka.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Dwie nowe pożyczki (/thread-125.html)Dwie nowe pożyczki - admin - 01-23-2019

Pod adresem: http://pozyczki.novacash.eu zamieściliśmy 2 nowe pożyczki firm: FinAi oraz Lendup.
Zapraszamy do wyrażania opinii na ich temat.


RE: Dwie nowe pożyczki - rider - 02-06-2019

takie pożyczki bardzo łatwo wziąć a ze spłatą w krótkim terminie bywa różnie. W banku Raiffeisen jest pożyczką długoterminowa (2 lata spłaty) do tego nieoprocentowana. Nie jest całkowicie darmowa bo bank życzy sobie prowizję - 2,99% od kwoty pożyczki.


RE: Dwie nowe pożyczki - Loipeld - 03-27-2019

Sam ostatnio korzystałem z takiej pożyczki


RE: Dwie nowe pożyczki - ErykB11 - 04-25-2019

całkiem kuszące Smile


RE: Dwie nowe pożyczki - lucjanpiatek - 05-17-2019

Jest może wymagany gwarant pożyczki w przypadku zaciągnięcia zadłużenia? Ciekawi mnie właśnie jak rozwiązane są te kredyty. Teraz pojawia się coraz więcej możliwości(szczególnie grupa rapida wiedzie tu prym) jeżeli chodzi o pożyczki z poręczycielem. Wtedy nasza historia rzeczywiście nie ma żadnego znaczenia, wystarczy że gwarant pożyczki będzie miał nienaganna historię i żadnego negatywnego wpisu w BIK.


RE: Dwie nowe pożyczki - syjon - 06-02-2019

(02-06-2019, 11:04 AM)rider napisał(a): takie pożyczki bardzo łatwo wziąć a ze spłatą w krótkim terminie bywa różnie. W banku Raiffeisen jest pożyczką długoterminowa (2 lata spłaty) do tego nieoprocentowana. Nie jest całkowicie darmowa bo bank życzy sobie prowizję - 2,99% od kwoty pożyczki.

Oferta bardziej opłacalna, jednak z zasady banki są bardzie wymagające co do spełnienia warunków. Z tego co się orientuję to maksymalna kwota w Raiffeisen dla nieprocentowanej pożyczki wynosi 4000zł, warunki naprawdę dobre, w nagłych potrzebach o niedużych kwota rzeczywiście oferta prezentuje się znacznie lepiej niż w firmach pozabankowych.


RE: Dwie nowe pożyczki - Alex-Kowalski - 06-24-2019

Porównywarka jak każda ale na szczęście jest dosyć aktualna, pewnie z niej skorzystam przed wzięciem pożyczki na wakacyjny wyjazd.


RE: Dwie nowe pożyczki - mIagz - 01-31-2020

Jeżeli chodzi o porównywarki kredytów i pożyczek to polecam zerknąć tutaj: (reklama) Wszystko działa bardzo sprawnie i co wazne na stronie porównują oferty bardzo wielu firm i banków, więc rozeznanie będzie szerokie. Zobaczcie sobie.


RE: Dwie nowe pożyczki - wnat - 03-03-2020

Sama mozesz sobie porównać poszczególne oferty takich firm chwilówkowych. Konkretnie na tej stronie:

https://gotowka.org.pl/
Jest tutaj ranking takich pożyczek przez internet. Sama jestem zdania,że powinno się ich unikać i jeśli już brać to w jakichś ekstremalnych sytuacjach. Ewentualnie zastanowić się nad skorzystaniem z pierwszej darmowej pożyczki online. Wiele firm daje taką mozliwość.

A pozyczka w sieci opłaca się zazwyczaj o wiele bardziej niż pożyczka w firmie stacjonarnej z ręki do ręki. Tak jest o wiele drożej.


RE: Dwie nowe pożyczki - martinn - 03-27-2020

Warto odnotować, że FinAi we wrześniu 2019 roku zrezygnowała z pośrednictwa kredytowego. Skupia się teraz na rozwiązaniach B2C.