Forum wnet-pozyczka.pl
Faktoring - Finiata - Wersja do druku

+- Forum wnet-pozyczka.pl (https://forum.wnet-pozyczka.pl)
+-- Dział: Pozostałe kwestie dotyczące pożyczek (https://forum.wnet-pozyczka.pl/forum-13.html)
+--- Dział: Aktualności (https://forum.wnet-pozyczka.pl/forum-17.html)
+--- Wątek: Faktoring - Finiata (/thread-12.html)Faktoring - Finiata - Jan_K - 09-21-2017

Słyszał ktoś: Finiata.pl ? Ponoć bardzo szybka decyzja w sprawie faktoringu oraz brak powiadamiania odbiorcy faktury o tym iż faktura poszła w faktoring.Chyba rzadko spotykane.


RE: Faktoring - Finiata - Marcysia - 09-23-2017

Korzystałam.Nie jest tak szybko jak obiecują (czekałam chyba 24h) ale procedury bardzo uproszczone.W moim przypadku wystarczył wyciąg z konta bankowego i faktura dostarczone wszystko online.


RE: Faktoring - Finiata - admin - 10-05-2017

Kampania faktoringowa Finiata jest prowadzona w naszym programie partnerskim.Potwierdzam że mają bardzo uproszczone procedury, w skrócie trzeba im wysłać wyciąg z konta bankowego i na tej podstawie podejmują decyzję o wysokości limitu faktoringowego.Potem wystarczy wgrać fakturę i w ciągu kilku minut otrzymujemy pieniądze.Co ważne jest to faktoring z regresem - oznacza to że kwotę faktury musimy my zwrócić, faktor nie odpowiada za ryzyko niewypłacalności kontrahenta.


RE: Faktoring - Finiata - Ada_1 - 11-27-2017

Potwierdzam że usługa dość fajna ze względu na szybkość decyzji i brak formalności, jednak do tanich nie należy.


RE: Faktoring - Finiata - andrzejbud - 02-01-2018

(11-27-2017, 22:29 PM)Ada_1 napisał(a): Potwierdzam że usługa dość fajna ze względu na szybkość decyzji i brak formalności, jednak do tanich nie należy.

Dlatego najpierw należy policzyć co się opłaca a co nie i jaki faktoring wybrać. Tu jest dużo porad i fachowej wiedzy - http://www.faktoring.biz/blog