Forum wnet-pozyczka.pl
Dodatkowe pieniądze na remont - Wersja do druku

+- Forum wnet-pozyczka.pl (https://forum.wnet-pozyczka.pl)
+-- Dział: Produkty bankowe (https://forum.wnet-pozyczka.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Kredyty hipoteczne (https://forum.wnet-pozyczka.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Dodatkowe pieniądze na remont (/thread-117.html)Dodatkowe pieniądze na remont - Ekspert_kredytowy - 11-15-2018

Planujesz zakup nieruchomości i dodatkowo będziesz potrzebował pieniądze na remont lub wykończenie. Możesz o nie wnioskować razem z kredytem na zakup. Jak to praktycznie wygląda przeczytasz na profesjonalnym blogu: https://tiny.pl/g3knd

zapraszam do komentowania i zadawania pytań


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - admin - 11-15-2018

Przydatny artykuł bo wiele osób nie wie że kredytem można także sfinansować remont lub wykończenie.


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - Ekspert_kredytowy - 11-16-2018

Można i co ciekawe, nie są wymagane żadne rachunki. Jak ma zostać zrobiona podłoga to w banku nie wnikają ile faktycznie kosztowała. W określonych sytuacjach to się może przydać.

Niestety wielu pośredników nie informuje o tym, że wykończenie też można zrobić w ramach hipo i wkleja klientom znacznie droższe gotówki.


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - admin - 11-16-2018

Jeśli bank nie wnika ile podłoga kosztowała to faktycznie może się przydać w bardzo wielu przypadkach. W jakich to chyba każdy się domyśli ......


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - Ekspert_kredytowy - 11-16-2018

wpisujesz na kosztorys np. 10.000 zł, podłoga ma być zrobiona, a czy zrobisz to po taniości (najtańsze materiały, ze szwagrem wieczorami) czy kupisz drewno z Indonezji i zatrudnisz firmę, która kładła podłogi u jakiegoś króla to już nie ma znaczenia ;-)


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - admin - 11-16-2018

No dokładnie o to mi chodziło że z tych 10 tyś może zostać jakaś kwota na inne wydatki, niekoniecznie związane z domem/mieszkaniem.


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - Jaca - 11-17-2018

Pośrednicy nie mówią o takiej możliwości bo na gotówce zgarną większą prowizję.


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - Anna_lew - 11-18-2018

Jest wielu pośredników którzy patrzą tylko na to aby zgarnąć jak największą prowizję. A lepiej doradzić klientowi bo zadowolony klient = najlepsza reklama.


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - admin - 11-18-2018

Zgadza się że lepiej mieć zadowolonego klienta. Poczta pantoflowa to najlepsza reklama, a niezadowolony klient nie dość że nie poleci to wprost przeciwnie, odradzi korzystanie z usług.A trzeba pamiętać że te negatywne opinie pojawiają się o wiele szybciej niż te pozytywne.


RE: Dodatkowe pieniądze na remont - Ekspert_kredytowy - 11-19-2018

Jeżeli ktoś działa w branży już długo (tak jak ja) to ważniejsze są dobre relacje z klientem, a nie jednorazowa prowizja. Właśnie w tym celu powstał ten text, aby nie dać się w balona zrobić.

Są sytuacje kiedy kasa na cel mieszkaniowy może być zrobiona kredytem hipo, ale jednak zasadny jest wybór kredytu gotówkowego. Ale to się opłaca tylko wtedy kiedy pieniądze są potrzebne szybko i to w relatywnie niewielkiej kwocie (tak do 50kzł).