Forum wnet-pozyczka.pl

Pełna wersja: Pożyczka w 15 minut
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pożyczki,kredyty na sam dowód osobisty (ciach, reklama) od 100 zł do 200.000 tyś zł w 15 min
szeroka gama instytucji finansowych pomoże ci w dobraniu odpowiedniej pożyczki.
Szybki czas realizacji i przelew środków na konto.
- pożyczka na dowód
- pożyczki na dowód
- chwilówka na dowód
- kredyt na dowód
- kredyty na dowód
wejdz na naszą strone , wypełnij wniosek
i po chwili ciesz sie gotówką na swoim koncie
Akurat trafiłeś z tym postem jak byłem na forum.Od reklamy jest inny dział, a w nagrodę iż nie chce Ci się poszukać ban dożywotni na forum.
Widzę że nie chce Ci się nawet zmienić treści tylko działasz metodą kopiuj/wklej bo na innych forach ten sam tekst z błędami ortograficznymi.
Część pisze metodą kopiuj-wklej i w nieodpowiednim dziale, a część wysyła automatem.Jestem tu nowy ale widzę że jak na razie poziom na tym forum jest ok bo na niektórych to same posty zawierające reklamy.
Tutaj spamerzy i "reklamodawcy" są od razu filtrowani. Na forum ma być przede wszystkim merytorycznie. To nie słup ogłoszeniowy albo poligon dla botów i spamerów...
Jest możliwość reklamy na forum całkiem gratis, można w stopce umieścić linka do swojej strony lub opis swojej działalności, jest także dział: Reklamowisko https://forum.wnet-pozyczka.pl/forum-18.html , tylko jak widać nie wszyscy to szanują.

Lepiej napisać raz na jakiś czas wartościowego posta i mieć pod nim reklamę niż raz zamieścić bezsensownego z reklamą który będzie i tak maks kilka godzin do czasu usunięcia.