Forum wnet-pozyczka.pl

Pełna wersja: Karty kredytowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Karta kredytowa to najgorsze zło jakie może być.Wydaje Ci się że masz pieniądze, a tak na prawdę nie masz ich i tylko się zadłużasz.Sama mam jedną i jak najszybciej chcę spłacić i się jej pozbyć.Nigdy więcej.
Wybacz, ale piszesz bzdury. KK to super opcja, aby pozyskać z banku pieniądze zupełnie za darmo. Trzeba tylko umieć z niej korzystać jak należy!

Mam takich kart kilka i nigdy za nie nie płaciłem (opłaty, odsetki itp...). Są z tego same korzyści np. wydaję pieniądze banku (własne trzymam na depozycie) i do tego jeszcze banki mi zwracają procent od wydanej kwoty.
A gdzie takie rewelacje że za posiadanie karty kredytowej jeszcze bank dopłaca?
a np. w Millennium
obecnie jest np. nowa edycja promocji kart kredytowych Citibanku - za założenie i spełnienie warunków promocji dostaje się vouchery do Biedronki o wartości aż 400 zł.
sprawdźcie https://www.online.citibank.pl/formularz...0041112381

[attachment=5]
Od kilku miesięcy firma Twisto ma dość fajną ofertę na karty płatnicze dzięki, której zrobisz zakupy w sklepach internetowych oraz stacjonarnych z odroczoną płatnością więcej o tym na https://www.bezbiku.info/karty-kredytowe/.
Mam kartę kredytową - wprawdzie nie korzystam z niej za często - ale zasada jest taka, że jeżeli spłacę zadłużenie w ciągu 50 dni, to nie płacę żadnych dodatkowych odsetek. Mam sceptyczny stosunek do tego typu rozwiązań, bo nie lubię się zadłużać. Można powiedzieć, że jest to ostatnia deska ratunku. Musiałbyś sam zorientować się w kosztach. Każdy bank oferuje inny limit i inny koszt karty kredytowej.
https://pozyczkaportal.pl/karty-kredytowe/
Na stronie jest porównanie.

Dodam,że jeśli rzadko z czegoś takiego byś korzystał, to o wiele bardziej opłacałoby się pożyczać pieniądze w ramach pożyczek prywatnych. Aktualnie bardzo wiele firm oferuje darmowe pożyczki w ramach pierwszej pożyczki. Tak więc mozesz skorzystać raz z jednej, raz z drugiej firmy.....