Forum wnet-pozyczka.pl

Pełna wersja: Faktoring - Finiata
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słyszał ktoś: Finiata.pl ? Ponoć bardzo szybka decyzja w sprawie faktoringu oraz brak powiadamiania odbiorcy faktury o tym iż faktura poszła w faktoring.Chyba rzadko spotykane.
Korzystałam.Nie jest tak szybko jak obiecują (czekałam chyba 24h) ale procedury bardzo uproszczone.W moim przypadku wystarczył wyciąg z konta bankowego i faktura dostarczone wszystko online.
Kampania faktoringowa Finiata jest prowadzona w naszym programie partnerskim.Potwierdzam że mają bardzo uproszczone procedury, w skrócie trzeba im wysłać wyciąg z konta bankowego i na tej podstawie podejmują decyzję o wysokości limitu faktoringowego.Potem wystarczy wgrać fakturę i w ciągu kilku minut otrzymujemy pieniądze.Co ważne jest to faktoring z regresem - oznacza to że kwotę faktury musimy my zwrócić, faktor nie odpowiada za ryzyko niewypłacalności kontrahenta.
Potwierdzam że usługa dość fajna ze względu na szybkość decyzji i brak formalności, jednak do tanich nie należy.
(11-27-2017, 22:29 PM)Ada_1 napisał(a): [ -> ]Potwierdzam że usługa dość fajna ze względu na szybkość decyzji i brak formalności, jednak do tanich nie należy.

Dlatego najpierw należy policzyć co się opłaca a co nie i jaki faktoring wybrać. Tu jest dużo porad i fachowej wiedzy - http://www.faktoring.biz/blog