Forum wnet-pozyczka.pl

Pełna wersja: Czy można samemu wyczyścić BIK?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chcesz wiedzieć czy można samemu wyczyścić BIK? Lub czy pomimo negatywnych wpisów w BIK można otrzymać pożyczkę?
Skorzystaj z naszego BEZPŁATNEGO poradnika, a dowiesz się:
- Jak wyczyścić BIK samemu ?
- Jak wygląda czyszczenie BIK ?
- Jak otrzymać pożyczkę będąc w BIK ?
- Jak krok po kroku założyć konto w BIK ?
Otrzymasz także darmowe wzory dokumentów przydatnych przy usuwaniu wpisów w BIK.
Poradnik znajdziesz pod adresem: https://poradnik-bik.pl
A coś takiego jak czyszczenie BIK to jest możliwe? Można znaleźć coraz więcej opinii w internecie że nie ma możliwości wyczyszczenia BIK z negatywnych wpisów, a z tych pozytywnych po co czyścić?
Jest możliwe, ale tylko w niektórych przypadkach.Jeśli jakaś firma zajmująca się czyszczeniem BIK pisze o 100% skuteczności (i to często bez zapoznania się z raportem) zapłać, a wyczyścimy BIK to po prostu kłamie.
I takie firmy psują opinię firmom które działają na prawdę rzetelnie, więc nic dziwnego że w necie krążą różne opinie.
Mi się udało. Miałem zaległości powyżej 60 dni i negatywny wpis w BIK, który psuł wszystko. Oczywiście udało się ale po spłacie tej zaległości.
Trzeba pamiętać że BIK można wyczyścić tylko w określonych przypadkach, nie tak jak niektórym się wydaje że zawsze. Tak z czystej ciekawości przeczytałem ten poradnik pod adresem: https://poradnik-bik.pl i muszę powiedzieć że rzeczywiście jest tam opisane kiedy można usunąć wpisy w BIK, a kiedy nie.
Bo powiem szczerze iż myślałem że będzie tam jakaś płatna oferta cudotwórcy który usuwa wszystkie wpisy za dotknieciem magicznej różdżki. A tu mnie spotkało miłe zaskoczenie.
Tak jak napisał @Jaca BIK-u nie da się wyczyścić ot tak że piszemy do nich usuńcie moje wpisy i już, można tylko w określonych przypadkach.Słyszałem że po wejściu RODO BIK został zalany pismami z wycofaniem zgód na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli ktoś ma zamiar pisać takie pismo to szkoda kasy na znaczek pocztowy, to tak nie działa.
No to jak to w końcu jest ? Da się usunąć negatywne wpisy z BIK czy się nie da? Bo czytam na ten temat informacje i już zgłupiałem, jedni piszą że się da, inni piszą że się nie da. A co z firmami które oferują czyszczenie BIK odpłatnie? Przecież chyba podpisujemy z nimi jakąś umowę więc jeśli się nie wywiążą powinni zwracać kasę.
Jest tak że czasem się da, a czasem się nie da, każdy przypadek jest inny i dopiero po analizie tego co jest w BIK można stwierdzić czy się da czy się nie da. A co do firm to są rzetelne które analizują raport z BIK i mówią co można zrobić, a są takie które obiecują gruszki na wierzbie nawet nie wiedząc co jest w raporcie i czy coś można zrobić.
Nie chcę wymieniać nazwy firmy ale jest jedna która się reklamuje że ich skuteczność usuwania negatywnych wpisów w BIK to 98,90% skuteczności. Koszt usunięcia JEDNEGO wpisu to 570 złotych ! Oczywiście płatne z góry, przy zamawianiu usługi, zanim nawet zobaczą co jest w raporcie BIK.

Nie widziałam umowy jaką się z nimi podpisuje ale dam sobie rękę uciąć że gdzieś jest tam zapis drobnym druczkiem iż w przypadku niepowodzenia opłata nie podlega zwrotowi.

Na stronie mają drobnym druczkiem że klient wpłaca przy zamówieniu usługi 570 zł, a jeśli w raporcie okaże się że wpisów jest np. 2 to musi dopłacić kolejne 570 zł, firma nie podejmuje żadnych działań do czasu wpłaty.

Oczywiście to jest wałek i żerowanie na niewiedzy ludzi.
Przed skorzystaniem z usług firmy oferującej czyszczenie BIK należy dokładnie się zapoznać z tym co oferuje, przeczytać treść umowy, poczytać opinie w internecie na ich temat, itp.
Bo może się okazać że to co oferują za grubą kasę (i bez gwarancji skuteczności której dać po prostu nie mogą) można zrobić samemu i to całkowicie za darmo.
Stron: 1 2